Survivor All Star’da dokunulmazlık oyununda fark geldi! 2. eleme adayı belli oldu

Survivor’da önceki eleme haftasında beklenmedik şekilde elenen isim Yiğit Poyraz olmuştu. Mavi takım sevdikleri arkadaşlarının vedası sonrası kendine gelemeyerek ilk dokunulmazlık oyununu kaybetmiş, potaya Yaman’ı koymuşlardı. Yaman eleme adayı olması sonrasında sitem etti. Hakan Hatipoğlu bazı arkadaşlarının onun adını hala yazıyor olmasına sinirlendi, Yaman’ın konseyde söylediği sözleri ‘küstahlık’ olarak yorumladı. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

‘FATURAYI BANA KESTİLER’

Yaman, “İlk dokunulmazlık oyununu oynadık. İlk önce atışa bir baktık, arkadaşlarımla bize bakıyor dedik ama yine bakmadı, yine mağlup olduk. Bu mağlubiyetin faturasını bana kestiler bu sefer. Hakan abi bu takıma sakatlıktan başka ne vermiş? Oynamamaktan başka ne vermiş? 4’de 4, 2’de 2 hiç yapmış mı? Takıma oyunu aldıran hamleleri hiç yapmış mı? Hiç en iyilere çıkmış mı? Hiç final sayısı yapmış mı?” dedi.

‘YAMAN KARDEŞ SENİN DE SONUN GELDİ’

Hakan Hatipoğlu, takım arkadaşı Yaman’ın performasının kötü olduğunu düşünerek hala konseyde bazı arkadaşlarının adını yazmasına tepkiliydi. Hakan, “Konsey olmuş hala orada 4 tane Hakan çıkıyor. Gerçekten düellodan korkmuyorum ama insan der ki biz bu çocuğu gönderemiyoruz. Bir başka şeyleri görelim. Ben en azından gerçekten oyun alamasam bile hala sakat olmama rağmen yüzde olarak Yaman’ın üstündeyim. Takımıma benchte fikir olarak, bağırarak sembolleri söyleyerek ya da gerçekten mücadele ederek bir kaktı veriyorum ama Yaman hiçbir şey yapmıyor. Yaman’ı hala koruyorlar. Bir de Yaman konseyde adı çıkmış 5 tane diyor ki takım yanlış yaptı Hakan abinin çıkması lazımdı. Bunun adı küstahlıktır. Bunun adı gerçekten küstahlıktır, kendini bilmezliktir. Kusura bakma Yaman kardeş, senin de sonun geldi, maalesef gidiyorsun. “ifadelerini kullandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA FARK GELDİ

Mavi takım Poyraz’ın gidişinden sonra bir türlü kendine gelemdi. Oyuna Kırmızı takım hızlı başlayarak farkı açtı. Oyun sonu 12-6’lık skorla dokunulmazlığın sahibi Kırmızı takım oldu. Ödül olarak takım hamburger ve patates kızartması ve tatlı yedi. Aynı zamanda Kırmızı takım Madrid’e giderek şampiyonlar ligi çeyrek final eşleşmesi Real Madrid – Manchester City maçını canlı izleyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x